Buitinių ir biologinių nuotekų valymo įrenginių kainos

atc-p-irenginys

ATCP įrenginiai

 • Ekonomiškiausi įrenginiai
 • Vienintelis serijos įrenginys ATCP – 6 skirtas vienbučiams namams, kurių gyventojų ekvivalentas iki 6 asmenų
 • Vienos iš mažiausių montavimo sąnaudų
 • Nebūtini paleidimo – derinimo darbai
 • CE standartas

 

Kainos nuo 999 €.

at-irenginys2

AT įrenginiai

 • Inovatyviausi įrenginiai
 • Plati mažųjų įrenginių serija – gyventojų ekvivalentas iki 50
 • Vienos iš mažiausių elektros sąnaudų
 • Galima naudoti visą buitinę chemiją
 • Vieni iš geriausių nuotekų išvalymo parametrų
 • Gali išbūti be nuotekų net 6 mėnesius
 • CE standartas

Kainos nuo 1070 €.

Nuotekų valymo įrenginių kainos: taupymas, pasirinkimas ir kokybė

Kokybiški „Ecosolit“ biologinių nuotekų valymo įrenginiai išvalys ne tik buitinėmis atliekomis užterštą vandenį, tačiau ir cheminėmis bei kitomis, kurios gali būti kenksmingos žmogaus organizmui. Daugiabučiuose gyvenantys asmenys retai susimąsto apie vandenį, kuris juos pasiekia iš centralizuotos vandens sistemos. Problemas tenka spręsti nuosavų namų ar sodybų savininkams, kurių pastatai nėra prijungti prie vandens valymo įrenginių.

Lietuvių pasirenkami valymo įrenginiai, kaip ir daugelis kitų prietaisų, pirmiausia įvertinami kainos aspektu. Juolab, nemaža dalis tautiečių patys bando susitvarkyti su įrenginio montavimu, kadangi siekia dar daugiau sutaupyti. Deja, prastas pasirinkimas ir netinkamas montavimas anksčiau arba vėliau paskatina pasinaudoti profesionalo paslaugomis, tačiau tuomet dažniausiai tenka paskirti nemažas papildomas investicijas. Valymo įrenginiai kaina nebus didelė, jeigu pasirinksite teisingai ir montavimo darbus paliksite „Ecosolit“ specialistams.

Taupymas dažniausiai atsisuka prieš Jus

Biologiniai valymo įrenginiai pirmiausia montuojami dėl ekologinių priežasčių. Jie išvalo vandenį, kuris nepatenka į gruntą ir taip pat neužteršia greta esančių vandens telkinių. Žmogus taip pat vertina tai, kad išsikasus šulinį jame saugomas vanduo bus švarus. Galiausiai, kartą panaudotas vanduo gali būti panaudojamas antrą kartą, taigi investavus į įrenginius galite sutaupyti išlaidas už vandenį (vasaros metu, kai reikia laistyti daržus, plauti mašinas ir panašiai – ekonominį faktorių lengva pamatyti).

Nusprendus, jog nuotekų sistemą gana nesunkiai gali pasistatyti kiekvienas žmogus – nesusimąstoma, kad paprasčiausiai gali nepavykti ir tokiu atveju investicija bus visiškai nenaudinga. Dažnai asmenų konstruojamos nuotekų sistemos neturi jokių garantijų, sugenda gana greitai, kartais negeba atlikti joms paskirtos funkcijos. Tokiu atveju nėra tikslo apskritai investuoti savo laiko, pinigų bei jėgų, jeigu sukonstruotas įrenginys neatliks jam paskirtos funkcijos.

Pigumas arba kodėl reikia pirkti tik žinomų gamintojų gaminius

Biologiniai nuotekų valymo įrenginiai dažniausiai pasirenkami pagal pigumo kriterijų. Gaila, kai žmonės nepasimoko iš kitų klaidų ir vistiek pasirenka neįprastai pigius įrenginius. Dažniausiai greitai sugedusią įrangą tenka keisti nauja, o kadangi vėl nesinori įsigyti prastos kokybės– investuojama daugiau. Tokiu atveju sumokama du kartus. Akivaizdžiai permokama ir čia puikiai pasiteisina posakis, kad skūpas moka du kartus. Valymo įrenginiai kaina remiasi, tačiau tai neturėtų būti vienintelis kriterijus. Tiesa, dažnai ypač pigiai siūloma įranga parduodama vien siekiant pelno. Tokiu atveju iš tolimų trečiųjų šalių importuojama technika negaminama tam, kad vanduo tikrai būtų išvalytas ir žmogus gyventų ekologiškoje aplinkoje.

Kaip sutaupyti renkantis valymo įrenginius?

Akivaizdu, kad „Ecosolit“ profesionalai skatina investuoti kiek daugiau, tačiau įsigyti tikrai aukštos kokybės gaminius, kurie Jums tarnaus ilgus dešimtmečius. Tiesa, valymo įrenginiai tikrai gali kainuoti kiek mažiau. Tačiau šiuo atveju reikia taupyti ne pačio įrenginio kaina, tačiau atsižvelgus į kitus veiksnius.

  1. Kur bus išleidžiamas vanduo. Nusprendus įsigyti buitinį ir biologinį nuotekų valymo įrenginį būtinai reikia pagalvoti – kur bus dedamas išvalytas vanduo. Jeigu greta Jūsų teritorijos yra koks nors vandens telkinys – tokiu atveju vanduo gali tekėti ten. Jeigu norite vandenį panaudoti antrą kartą – įsigykite specialias cisternas. Galima sutaupyti antrą kartą panaudojus vandenį arba neperkant specialių cisternų, kur vanduo bus kaupiamas.
  2. Vandens nutekėjimo nuolydis. Jeigu išvalytas vanduo, atsižvelgiant į nuolydį, nesunkiai pateks į vandens telkinį arba specialią cisterną, tokiu atveju Jums nereikalinga vandens siurblinė, kuri yra skirta pakelti vandenį į reikiamą lygį. Tai kainuoja papildomai.
  3. Kanalizacijos forma ir griovys. Kuomet montuojami biologiniai valymo įrenginiai – svarbu įvertinti ir tai, kurioje sklypo vietoje yra griovys ir kur planuojama išvesti kanalizaciją iš gyvenamojo pastato. Jeigu kanalizacija yra išvesta į priešingą pusę nei vandens telkinys arba cisternos, kuriose bus renkamas vanduo – tokiu atveju kaina kils, kadangi reikės montuoti vamzdžius, kurie eis aplink namą. Taigi, jeigu dar turite tokias galimybes – rekomenduojame apie valymo įrenginius pagalvoti tuomet, kai statotės namus arba planuojate cisternų stovėjimo vietas.
  4. Klientų srautas išauga pavasario metu. Natūralu, kad apie įrenginius daugelis žmonių prisimena tuomet, kai už lango pradeda šviesti saulė. Jeigu norite sutaupyti – rekomenduojama pačius įrenginius pirkti žiemos metu, kadangi tuomet dažniausiai kaina būna nukritusi. Nebūtina montuoti žiemą, nors profesionalai tvirtina, kad jokio skirtumo, tačiau nusipirkti ir laukti pavasario, kuomet sudėlioti viską į vietas bus paprasčiau – tikrai verta.

Investuodami daugiau labai paprastai galite sutaupyti, tad svarbiausia dėl šių smulkmenų pasitarti su specialistais, kurie įvertindami Jūsų poreikius pasiūlys kokybiškus įrenginius.

Nuotekų valymo įrenginių pasirinkimas

„Ecosolit“ biologiniai nuotekų valymo įrenginiai atitinka išrankiausius klientų poreikius, kadangi puikiai suderinamas kokybės bei kainos santykis. Visgi, natūralu, kad tokie žodžiai nepriverčia pasitikėti ir pirkti būtent pas mus. Todėl nurodysime Jums gaires, kuriomis remiantis labiausiai verta ieškoti įrenginio. Greta individualių paieškų nepamirškite, kad „Ecosolit“ profesionalai patars ir padės. Net ir tokiu atveju, jeigu pirkti neplanuojate ir paprasčiausiai norite susirinkti visą reikalingą informaciją. Tikslas – padėti, kad kiekvienas žmogus būtų patenkintas gaminiu, kuris užtikrins jam švarų švarų vandenį ir ekologišką aplinką.

KAINA. Jos galimybes mes jau aptarėme aukščiau, tad nesikartosime, o paprasčiausiai paskatinsime netaupyti įrangai, kuri turėtų tarnauti ilgus dešimtmečius.

ATSILIEPIMAI. Daugelis žmonių ieškodami įrangos – informacijos ieškosi ne apie gamintojus, tačiau apie tiekėjus. Išties, kiekviena save gerbianti prekybos vieta parduoda tik kokybiškus gaminius, kurie sėkmingai veiks ilgus metus (pavyzdžiui kaip „Ecosolit“). Valymo įrenginiai dažniausiai aptariami įvairiuose internetiniuose forumuose, kur žmonės dalinasi patirtimi apie gautas paslaugas bei įrangas, kurios prisideda prie funkcionalesnio gyvenimo.

LEGALUMAS. Biologiniai valymo įrenginiai gali būti plagijuojami ir tai yra susiję su nekokybiško įrenginio pateikimu už mažesnę kainą. Įrodyta, kad Lietuvoje nėra oficialiai plagijuotais gaminiais prekiaujančių įmonių, tad jeigu pasikliausite profesionalais, kurie savo paslaugas siūlo legaliai – tokiu atveju galite būti ramūs, jog tikrai gausite aukštos kokybės produkciją. Visgi, jeigu norite būti ramus, kad sumokėjote už tikrai geros kokybės produkciją, kuri patenkins Jūsų poreikius – rekomenduojame pirkti iš patikimų prekybos vietų, kur tiekėjai nebando įsiūlyti pirkti per prievartą. Pirkite ten, kur jie pataria ir padeda pasirinkti.

ĮRANGA. Biologiniai nuotekų valymo įrenginiai klasifikuojami gana detaliai. Pasiūla labai plati, tad natūralu, kad su šia sfera mažai kontakto turintys asmenys paprasčiausiai nežino, ką pirkti. Svarbiausia konsultuotis su specialistu, kuris gali patarti, kas Jums labiausiai tinka konkrečiu atveju. Juk ne visada viskas remiasi į žmogaus norus. Kartais jo galimybės apibrėžia tai, ką jis gali įsigyti arba ką jam reikėtų įsigyti. Valymo įrenginiai kaina skiriasi, tačiau tai neturėtų būti esminis kriterijus.

GARANTIJA IR ILGAAMŽIŠKUMAS. Daugelis gamintojų net ant savo gaminių rašo, kiek laiko jie turėtų tarnauti. Pardavėjas taip pat suteikia garantinį laiko tarpą per kurį sugedusi įranga gali būti sutvarkoma visiškai nemokamai. Į šiuos kriterijus rekomenduojama atkreipti dėmesį.

„Ecosolit“ orientuojasi į skirtingų žmonių poreikius ir stengiasi pasiūlyti kuo platesnę produkciją, kad kiekvienas atrastų tai, kas jam labiausiai tinka.

Netaupykite savo arba savo artimųjų sąskaitą. Užsitikrinkite sveiką vandenį ir švarią aplinką. To nusipelnė kiekvienas iš mūsų.