Agro

„Paneltim®“ plastiko plokštės ir juostos garantuoja maksimalų higienos užtikrinimą gyvūnų laikymo patalpose. Tai leidžia ūkininkams savo kasdieniame sunkiame darbe patenkinti aukštus sanitarinius ir higienos reikalavimus. Šios plokštės ir juostos, gaminamos iš polipropileno kopolimero (PP kopolimero), yra 100 % perdirbamos ir atsparios faktiškai visoms cheminėms medžiagoms bei dinaminei apkrovai. Dėl unikalios akytos vidinės struktūros, „Paneltim®“ plokštės yra labai tvirtos ir jas galima pagaminti praktiškai bet kokio norimo dydžio.

Kiaulės, triušiai, karvės ir galvijai

„Paneltim®“ plastiko plokštės ir juostos kiaulėms, triušiams, karvėms ir galvijams: rinkitės dėl higienos ir tvirtumo savybių
Iš „Paneltim®“ plastiko plokščių ir juostų pagamintus kiaulių/ galvijų gardus, atskyriklius, sienas, grindis, duris greitai ir lengvai nuvalysite naudodami mažą kiekį vandens.

 

B3 DSCF1924

Katės ir šunys

„Paneltim®“ plastiko plokštės ir juostos šunims ir katėms: rinkitės dėl higienos ir tvirtumo savybių
Iš „Paneltim®“ plastiko plokščių ir juostų pagamintus šunų ir kačių viešbučiams arba veislynams skirtus atskyriklius, sienas, išorinę durų dangą bei duris greitai ir lengvai nuvalysite naudodami mažą kiekį vandens.

IMG_7598_RES_1250 DCS00710 buda

Akvakultūra

„Paneltim®“ statybinės plokštės yra lengvos, tačiau drauge patvarios bei tvirtos, tinkamos suvirinamoms konstrukcijoms.
„Paneltim®“ plokštės yra gaminamos iš polipropileno kopolimero (PPCO) arba didelio tankio polietileno (HDPE) bei pasižymi puikiomis mechaninėmis ir cheminėmis savybėmis. Šias plokštes galima suvirinti tarpusavyje sandūriniu būdu, naudojant karšto oro arba ekstrudinius suvirinimo aparatus, ir taip sukurti praktiškai neribotų matmenų plokščių sistemas. Dėl unikalios vidinių elementų struktūros (50/50 mm arba 50/100 mm), plokštės yra labai tvirtos tiek savo ilgyje, tiek plotyje (51 mm storio). Dėl ypatingo šios vidinės struktūros tvirtumo, iš „Paneltim®“  plokščių pagamintoms konstrukcijoms reikalingas mažesnis armavimas. „Paneltim®“ plokštes dažnai naudoja plastiko perdirbėjai, gamindami stačiakampes talpyklas, skirtas žemės ūkio sektoriui.

 

Sander-001 talpyklos Constructions-003

Sienos ir durys

„Paneltim®“ plastiko plokštės, naudojamos kaip sienos ir durys: rinkitės dėl higienos ir tvirtumo savybių
Plastikinės „Paneltim®“ plokštės užtikrina maksimalų higienos lygį žemės ūkio pastatuose. Tai padeda savininkams savo kasdieniame sunkiame darbe patenkinti aukštus sanitarinius ir higienos reikalavimus.
Iš „Paneltim®“ plastiko plokščių pagamintas sienas, sienų išorinę dangą bei darbuotojams skirtas duris greitai ir lengvai nuvalysite naudodami mažą kiekį vandens.

 

poros Bureau-mps-001 DSCF3550