Produkcija

Ypatingas tvirtumas

„Paneltim®“ plokštės yra lengvos, tačiau drauge tvirtos ir patvarios, todėl idealiai tinka pagamintoms (surinktoms) konstrukcijomis. Sluoksniuotųjų plokščių storis – tik 51 mm, tačiau, nepaisant to, jos yra tvirtos tiek savo ilgyje, tiek ir plotyje.

Akyta vidinė struktūra su 50 x 50 mm arba 50 x 100 mm briaunomis suteikia plokštėms ypatingo tvirtumo. Iš „Paneltim®“ plokščių pagamintiems gaminiams reikalingas žymiai mažesnis armavimas, nei gaminiams pagamintiems iš kietųjų medžiagų.

Platus pritaikymas

„Paneltim®“ plokštės yra labai stabilios tiek statiniu, tiek dinaminiu atžvilgiu, be to, jas galima montuoti labai įvairioje aplinkoje. Taip pat šios plokštės idealiai tinka naudoti korozinėje aplinkoje ir jos yra visiškai atsparios faktiškai bet kokioms cheminėms medžiagoms. Plokštes galima naudoti aplinkoje, kurioje temperatūra siekia nuo –40 °C iki +80 °C. Be to, plokštės yra atsparios smūgiams, įbrėžimams ir dinaminei apkrovai.

Hermetiškai sandarios

Hermetiškai sandarūs vidiniai elementai užtikrina išskirtines izoliavimo ir garso savybes. Šie vidiniai elementai išlieka sandarūs, kai yra pažeidimai (įsiskverbimo arba pradūrimo) vienoje elemento pusėje.
Sandarūs elementai ir lygūs paviršiai atstumia nešvarumus, drėgmę ir agresyvias chemines medžiagas, todėl „Paneltim®“ plokščių struktūros yra higieniškos ir lengvos valyti. Nėra jokio pavojaus, kad plokščių viduje susidarys vidinė kondensacija.

Nekenkia aplinkai

„Paneltim®“ plokštės yra nekenksmingas aplinkai produktas, gaminamas iš naujo ir perdirbto polipropileno ir polietileno. Plokštės yra pilnai perdirbamos išsaugot pradines žaliavų savybes. Šių gaminių sudėtyje nėra toksiškų medžiagų ir jie atitinka Europos direktyvos 200/09/EB reikalavimus.

Patvarios medžiagos

Lyginant su kitais plastikais, „Paneltim®“ plokštės laikui bėgant neblunka ir ant jų neatsiranda spalvos pakitimų dėl kontakto su amoniaku. Taip pat galima pasirinkti tokias savybes, kaip UV stabilizacija ir apdengimas antipirenu*, kurios pagerina atsparumą liepsnai. Po montavimo plokštės reikalauja labai mažai ilgalaikės priežiūros.

Gaminamos pagal užsakymą ir pristatomos

Galima užsisakyti konkretaus dydžio „Paneltim®“ plokštę. Standartines plokštes galima suvirinti tarpusavyje sandūriniu būdu ir taip sukurti praktiškai neribotų matmenų plokščių sistemas. Plokštes galima įsigyti dvidešimties (20) vienetų paketais. Pristatome į bet kurią vietą.

Privalumai

Plokštės yra 100 % perdirbamos

 • Ekologiška produkcija => „nuo lopšio iki lopšio“ principas;
 • Jokių žaliavos vertės nuostolių => „Paneltim®“ plokštės ir juostos yra 100 % perdirbamos į plokštes ir juostas.

Unikali akyta vidinė struktūra

 • Mažo svorio: 10 arba 13 kg/m²;
 • Lengva pakrauti: optimalus transportavimas į bet kurią pasaulio vietą;
 • Veidrodinis suvirinimas leidžia gaminti praktiškai bet kokių pageidaujamų matmenų produktus, uždarus iš keturių pusių => užtikrinamas lankstumas ir jokios vidinės taršos;
 • Puikios mechaninės ir cheminės savybės;
 • Puikus atsparumas subraižymui ir smūgiams;

Puikios plūdrumo savybės.

Polipropilenas ir polietilenas

 • Lengva virinti naudojant karšto oro arba ekstrudinio suvirinimo aparatus, virinimą sandūriniu būdu.
 • Polipropilenas (PP) ir polietilenas (PE) yra nešvarumų repelentas => užtikrinama optimali higiena, apsauga nuo užteršimo;
 • Hidroizoliacinės savybės: apsauga nuo pelėsio ir t. t.;
 • Greitas ir paprastas valymas naudojant minimalų kiekį vandens;
 • Nepadirbtas polipropilenas, priešingai nei PVC (polivinilchlorido) plastikas, neišskiria plastifikatorių: www.pvcfree.org
 • Į formulę pridėjus pigmentų ir/arba UV stabilizatorių, galime gaminti bet kokios spalvos produktus, kurie taip pat gali būti pritaikyti naudoti lauke (išorėje);
 • Polipropileno „Paneltim®“ plokštės pasižymi ypač gera izoliacija;
 • Gaisro atveju polipropilenas neišskiria toksiškų ir/arba nuodingų cheminių medžiagų;
 • Jeigu yra poreikis, galime naudoti tokius priedus, kaip PPFR (polipropileno liepsnos antipireną), GL (stiklo pluoštą) ir pan.

Virinimo konstrukcijos

„Paneltim®“ plokštės yra gaminamos iš polipropileno kopolimero (PPCO) arba didelio tankio polietileno (HDPE), kuris bendroje masėje yra dažytas. Plokštės yra lengvos, tvirtos, patvarios ir labai tinka gaminti konstrukcijoms, pasitelkiant įvairius virinimo būdus.

Sluoksniuotoji struktūra

Plokštės yra 50 mm storio ir pasižymi daugiasluoksne struktūra. Plokštės yra labai tvirtos abiem kryptimis: tiek ilgyje, tiek ir plotyje. Tai lemia unikali vidinė elementų struktūra su briaunomis kas 50/50 mm arba kas 50/100 mm.

Mažiau armavimo

Dėl ypatingo daugiasluoksnės plokštės koncepcijos, iš „Paneltim®“ plokščių pagamintos konstrukcijos reikalauja mažiau armavimo darbų, nei konstrukcijos, pagamintos iš kietųjų medžiagų plokščių.

Paprastas valdymas

Standartines „Paneltim®“ plokštes galima pjaustyti karštuoju veidrodiniu virinimo metodu ir taip gauti norimų matmenų produkciją. Taip pat, be virinimo karštuoju veidrodiniu būdu, plokštes lengva sujungti naudojant karšto oro ir ekstrudinio suvirinimo aparatus ir tokiu būdu gaminti įvairių tipų konstrukcijas.

Savybės

„Paneltim®“ plokštės užtikrina puikias mechanines savybes ir geras chemines savybes, todėl yra tinkamos naudoti bet kokioje aplinkoje. Plokštės pasižymi geru atsparumu smūgiams bei labai geru atsparumu dinaminei apkrovai.

Izoliacija

Dėl mažo plastiko šiluminio laidumo ir hermetiškumo, plokštės pasižymi ypač gera izoliacija.

Higieniški

Vidinių elementų struktūra užtikrina, kad visi plokštės kraštai visada yra sandarūs (net ir tada, kai plokštės yra gaminamos pagal individualius matmenis). Tokiu būdu garantuojama apsauga nuo nešvarumų, vandens ar kitų medžiagų. Plokštes lengva ir paprasta nuvalyti aukšto slėgio vandens srove.

Ekologiški

„Paneltim®“ plokštės yra pagamintos iš naujų arba perdirbtų žaliavų. Jos yra 100 % perdirbamos, taigi išvengiama žaliavų vertės nuostolių. Plokštės yra netoksiškos ir atitinka Europos direktyvos 2002/95/EB reikalavimus.

Reakcijos į ugnį klasė

Pagal EN ISO 11925-2 standartą, plokštės yra priskiriamos E reakcijos į ugnį klasei. Jeigu pageidaujama, įtraukus į formulę liepsnos antipirenus, plokščių atsparumas ugniai gali būti didesnis.

Papildomos paslaugos

Plokštėms galima pasirinkti papildomas savybes. Tai reiškia, kad į formulę pridedami tam tikri priedai.

Stabilizuota naudojant UV:

 • Vidurio Europos (standartas);
 • Pasaulinis (WW)
 • Antipirenas (PPFR).
 • Sutvirtinimas stiklo pluoštu.